Individuální terapie

head-650878_640

Manuální lymfodrenáž

Jemná, hladivá, ale účinná technika, která pozitivně působí na náš lymfatický systém. Má skvělé detoxikační, regenerační a také relaxační účinky..

Lymfodrenáž představuje speciální léčebnou metodu, kdy pomocí odborně uvolněných lymfatických uzlin a speciálně vedených hmatů urychlí lymfoterapeut tok lymfy v lymfatickém systému. Tento proces napomáhá odplavení škodlivin z těla ven, tedy detoxikaci. Jejím asi nejvýznamnějším přínosem je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a posílení látkové výměny organismu. Významným způsobem podporuje také funkci imunitního systému. Napomáhá ke zlepšení metabolismu, a tím i ke zlepšení fyzické kondice, což může u některých osob vést k váhovým úbytkům.
Manuální lymfodrenáž je terapeutická metoda, která se používá při prevenci, zmírnění a léčbě především primárních a sekundárních lymfedémů.
Lymfatický systém je u mnohých z nás často oslaben a přetížen. To se projevuje únavou jak fyzickou, tak i psychickou, často sníženou imunitou. Mnoho žen, a mnohdy i ve velmi mladém věku, trpí celulitidou. Mnohé z nás trápí pocit těžkých nohou na sklonku dne a také zadržování vody v těle. Našemu lymfatickému systému rovněž neprospívá jednostranná zátěž (dlouhé stání, sezení u počítače či za volantem), všudypřítomný stres a málo pohybu.

Lymfatická masáž je specifický druh hmatové masážní techniky, která je zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží. Jedná se o velmi příjemnou, ozdravnou a relaxační techniku bez použití oleje. Pro lymfomasáže platí pravidlo, že nesmí bolet. Používaná technika je zcela odlišná oproti technice klasické masáže, ta se orientuje na ovlivnění hlouběji uložených struktur: svalů, šlach a fascií (pojivových tkání), klasická masáž působí větší silou a zvyšuje prokrvení.

Průvodkyně: ŠÁRKA KINDLOVÁ

KONTAKT: 774646501, sarkakindlova@email.cz

PROBÍHÁ V KRÁSNÉM PROSTORU STUDIA KASTANEA
 
IMG_9897

Léčení se šamanským bubnem

Elizabeth o léčení se šamanským bubnem říká: "Vydávám se za zvuku bubnu do ne-všední reality, abych pro klienta přinesla léčivá slova, symboly a obrazy, které mu pomohou v tom, co ho trápí, tíží a ubírá energii. Síla, s kterou tato psychoterapeutická metoda přichází, je ohromující. Klient jen odpočívá a relaxuje vleže za zvuku bubnu, nemusí umět šamansky cestovat, ani mít jinou průpravu. Důležitý je zde záměr, s kterým klient přichází a důvěra."

S Elizabeth nekloužete po povrchu, ale léčení probíhá do hloubky. Máte možnost se s ní či skrze ni napojit na informace z Vašeho podvědomí, o kterých jste ani netušili, že se odráží ve Vašem životě. Léčení je bezpečné a vždy pouze do míry, na kterou jste připraveni...

Průvodkyně terapií: ELIZABETH FAROOQUI

KONTAKT: 725 433 671, farooqui@centrum.cz

 
Woman having facial massage.

Access Bars®

Access Bars® - co si představit? Všechna traumata a bolestné zážitky se ukládají v těle v podobě otisků na enegetických místech, v čakrách. Celá metoda spočívá v dotyku a držení akupresurních bodů na hlavě a těle. Vy jen ležíte a prožíváte sami na sobě sílu doteku na různých bodech na těle. Při těchto terapiích se nepovídá. Odehrávají se na emociální úrovni, kdy se pociťuje bolest, smutek, radost jako vlny energie, kterými proplouváte.

Průvodkyně terapií: ELIZABETH FAROOQUI

KONTAKT: 725 433 671, farooqui@centrum.cz

 

CHCETE DOSTÁVAT MOTEELÍ POZVÁNKY NA INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ?

Nechejte nám na sebe email.