UA-135902927-1 Jóga – Moteel

Jóga

61428246_2335841196474372_5229513572148576256_o

10.6. a 24.6. (18,30-20,30)

AROMA JIN JÓGA

Dopřejte si mimořádný prožitek propojení jin jógy a esenciálních olejů.

Jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie. Stejné kvality mají i esenciální oleje. Působivá synergie jógy a esenciálních olejů posune praktikování jógy daleko za rámec cvičební podložky. 

10.6. Téma: Obnova, detoxikace těla a mysli

24.6. Téma: Dech a otevírání se životu 

Doprovázet Vás bude KLÁRA BURGESS
 
 
Anna Styblo

LEKCE UŽ NEPROBÍHAJÍ

HATHA FLOW

Jemně a s laskavostí vůči sobě samé/mu plujeme z jedné pozice do další. A přitom si dopřejeme čas zastavení, vydechnutí nepotřebného a nadechnutí nové síly. Naladíme se na své tělo, na své flow. Každou lekcí nás provází jiné téma (vděčnost, odpuštění, sebeláska atd.).

Lekce je jemně dynamická, vhodná pro začátečníky i pokročilé..

Lekcí Vás provede ANNA STYBLO

Lekce již neprobíhají, Anna momentálně buduje svůj prostor nejen pro jógu.

 
 
Na vlně klidné jógy

ÚTERKY (16,00-17,00)

NA VLNĚ KLIDNÉ JÓGY

Na vlně klidné jógy naše tělo protáhneme, uvolníme, posílíme, naladíme do pohody. Při tom všem nám je velkým pomocníkem náš dech. Věnujeme se uvolnění kloubních spojení, protažení páteře a souvisejících svalových skupin. V závěrečné relaxaci si každý individuálně prožije pocit hlubokého klidu.

Vlna klidné jógy postupně zjemní naše vnímání světa vnitřního i vnějšího, přivede nás k hlubším prožitkům, k lepšímu vztahu k sobě samým a tím k celému světu. Cílem je, aby tělo i mysl fungovaly v souladu, nezávisle na fyzickém věku a především, abychom pevně ukotveni získali potřebnou lehkost, která vede k radosti a štěstí.

Vše ve volnějším rytmu a uzpůsobeno tak, aby hodiny mohli užít všichni - i méně zdatní nebo úplní začátečníci nebo zájemci vyššího věku.

Lekcí Vás provede RENATA KOTÁLOVÁ

Na lekce se můžete hlásit jednotlivě či na permanentku.

 
tree-3108559_1920

ÚTERKY (20,15-21,15) / TUESDAYS 8.15 - 9.15PM

PATANJALI YOGA in ENGLISH

Yoga is a philosophy of life, a self-discipline and therefore a complete system of medicine. Patanjali Yoga was originated by Maharishi Patanjali about 2000 years ago. He is known as the founder of Aastang Yoga. Maharishi Patanjali mostly focus on 8 steps of Aastang Yoga. They are:

Yam (self-restraint) Niyama (Scriptural rules) Ashanas Pranayama Pratyahara (withdrawal of senses from their subjects) Dharna (concentration) Dhyan (meditation) Samadhi (transcendental meditation)

Maharishi Patanjali goes into inner side deeply and feels these steps himself and makes the human being close to the supreme power and gives purity to the soul. He wrote Yoga sutras which show the meaning of Yoga and philosophy of Yoga.

Among them Patanjali focus Hatha Yoga which is the part of Aastang Yoga. Patanjali Yoga is the ancient Yoga which focuses Yoga and Ayurveda which is very helpful to control the disease, concentrate mind and get high level of spiritualization. It increases harmony, gives us a peaceful and pleasant life. This Yoga is disease based Yoga specially combination of pranayama, aasanas and meditation which heals the body mind and spirit. So to get a better human life practice traditional Patanjali Yoga. This type of Yoga never discriminates any religion, caste and the people so practicing Patanjali Yoga makes better health and disease free society.

The class is in English. Led by JANA NABAIS GANITO.

 
 
41668522_236074917050317_7454144397676904448_o

LEKCE UŽ NEPROBÍHAJÍ

JÓGA PRO HOLKY (12-16 let)

Jóga má mnoho výhod. Učíme se jak se uvolnit, jak správně držet tělo a dýchat. Jednotlivé ásany a dechová cvičení mohou být inspirací pro každodenní život, který bývá právě u dospívajících často náročný a plný nových situací. Naučíme se techniky, které zlepšují koncentraci nebo cviky, které působí proti nervozitě a na zklidnění, což pomůže například před zkouškami.

Pravidelné cvičení Jógy pro holky přináší vědomé vnímaní těla, které se právě v tomto věku mění. Tvoříme si sebevědomí a jistotu. Zároveň začneme také vnímat svojí mysl a emoce, které je potřeba zpracovat, abychom si netvořily bloky do budoucna. Jóga se cvičí vždy s láskou a respektem vůči sobě a ostatním a tento návyk nám ušetří spoustu starostí i v každodenním životě.

Lekce je mírná hatha jóga, která odpovídá vyvíjejícímu se tělu.

Lekce vede ANNA STYBLO

Lekce již neprobíhají, Anna momentálně buduje svůj prostor nejen pro jógu.