UA-135902927-1 Jóga – Moteel

Jóga

Anna Styblo

ČTVRTKY (18,00-19,00)

HATHA FLOW

Jemně a s laskavostí vůči sobě samé/mu plujeme z jedné pozice do další. A přitom si dopřejeme čas zastavení, vydechnutí nepotřebného a nadechnutí nové síly. Naladíme se na své tělo, na své flow. Každou lekcí nás provází jiné téma (vděčnost, odpuštění, sebeláska atd.).

Lekce je jemně dynamická, vhodná pro začátečníky i pokročilé..

Lekce vede ANNA STYBLO

Na lekce se můžete hlásit jednotlivě či na permanentku.

Od 14.2. plánujeme kurz HATHA FLOW JÓGA: Najdi své flow. Hlásit se můžete už teď.
 
 
pregnant-2568395_1920

PONDĚLKY (17,15-18,15)

GRAVID JÓGA

Gravid jóga nebo jednoduše jóga pro těhotné je určena nastávajícím maminkám, které překročily první trimestr gravidity a jejichž těhotenství není rizikové.

Jóga pro těhotné učí maminky jak rozumět změnám na úrovni jejich těla i emocí, zbavuje je bolestí zad a kloubů, otoků, učí je správně dýchat a relaxovat. Uvolňuje a posiluje nejvíce zatížené tělesné partie, zlepšuje cirkulaci krve v pánvi i dolních končetinách, zlepšuje trávení, napomáhá jako prevence otoků. Učí maminky uvolnit se skrze práci s dechem.

Lekce vede v pondělí MARTA MARTIC a v úterý KRISTÍNA KORECOVÁ

Na lekce se můžete hlásit jednotlivě/zakoupit permanentku.
 
 
41668522_236074917050317_7454144397676904448_o

ČTVRTKY (16,45-17,45)

JÓGA PRO HOLKY (12-16 let)

Jóga má mnoho výhod. Učíme se jak se uvolnit, jak správně držet tělo a dýchat. Jednotlivé ásany a dechová cvičení mohou být inspirací pro každodenní život, který bývá právě u dospívajících často náročný a plný nových situací. Naučíme se techniky, které zlepšují koncentraci nebo cviky, které působí proti nervozitě a na zklidnění, což pomůže například před zkouškami.

Pravidelné cvičení Jógy pro holky přináší vědomé vnímaní těla, které se právě v tomto věku mění. Tvoříme si sebevědomí a jistotu. Zároveň začneme také vnímat svojí mysl a emoce, které je potřeba zpracovat, abychom si netvořily bloky do budoucna. Jóga se cvičí vždy s láskou a respektem vůči sobě a ostatním a tento návyk nám ušetří spoustu starostí i v každodenním životě.

Lekce je mírná hatha jóga, která odpovídá vyvíjejícímu se tělu.

Lekce vede ANNA STYBLO

Na lekce není možné se hlásit jednotlivě. Lze zakoupit pouze celý kurz.

První lekci lze domluvit jako ukázkovou. Od 10.1. začínáme, poslední lekce je 30.5.
 
 
tree-3108559_1920

ÚTERKY (20,15-21,15) / TUESDAYS 8.15 - 9.15PM

PATANJALI YOGA in ENGLISH

Yoga is a philosophy of life, a self-discipline and therefore a complete system of medicine. Patanjali Yoga was originated by Maharishi Patanjali about 2000 years ago. He is known as the founder of Aastang Yoga. Maharishi Patanjali mostly focus on 8 steps of Aastang Yoga. They are:

Yam (self-restraint) Niyama (Scriptural rules) Ashanas Pranayama Pratyahara (withdrawal of senses from their subjects) Dharna (concentration) Dhyan (meditation) Samadhi (transcendental meditation)

Maharishi Patanjali goes into inner side deeply and feels these steps himself and makes the human being close to the supreme power and gives purity to the soul. He wrote Yoga sutras which show the meaning of Yoga and philosophy of Yoga.

Among them Patanjali focus Hatha Yoga which is the part of Aastang Yoga. Patanjali Yoga is the ancient Yoga which focuses Yoga and Ayurveda which is very helpful to control the disease, concentrate mind and get high level of spiritualization. It increases harmony, gives us a peaceful and pleasant life. This Yoga is disease based Yoga specially combination of pranayama, aasanas and meditation which heals the body mind and spirit. So to get a better human life practice traditional Patanjali Yoga. This type of Yoga never discriminates any religion, caste and the people so practicing Patanjali Yoga makes better health and disease free society.

The class is in English. Led by JANA NABAIS GANITO.