UA-135902927-1 Šamanské léčení – Moteel

Šamanské léčení

tribal-1215112_1920

DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENO

VEDENÁ MEDITACE SE ŠAMANSKÝM BUBNEM

DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENO
Při poslechu zvuku bubnů, 180 rychlých úderů za minutu, se nám otevírá možnost ponořit se hlouběji do meditace, možnost zastavit naší každodenní analytickou mysl. Rytmické bubnování navozuje stav těsně před usnutím neboli pásmo vln théta EEG, toto pásmo je považováno za nejúčinnější pro navození hlubší relaxace a meditace. Rytmická stimulace pozitivně ovlivňuje elektrickou aktivitu v zónách mozku, vede nás do hlubokého uvolnění. Jde o účinnou formu velmi léčivé meditace.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit.

Je známo, že mnoho emočních a psychosomatických obtíží je způsobeno potlačenými či zapomenutými vzpomínkami na traumatické události z vlastního života, další komplikace mohou být vyvolány informacemi uloženými i hluboko do podvědomí. Proto při práci s bubnem můžete pociťovat své energie a emoce, které můžete mít zablokované. To je v pořádku a léčivé.

Cesta se šamanským bubnem vede k vnitřnímu klidu, obnovuje harmonii a rovnováhu.

Tato léčivá meditace probíhá ve skupince max 8 lidí.

Lze si domluvit i INDIVIDUÁLNÍ LÉČENÍ.

Provede Vás ELIZABETH FAROOQUI