Semináře a jiná setkání

theta

prodloužený víkend 28.2.-1.3.

Kurz ThetaHealing® - I. úroveň

Tento 3-denní seminář přinese změnu a sílu do Vašeho života! ThetaHealing® je všestranná praktická meditační technika pro osobní rozvoj, jež Vám dodá sílu pro pozitivní změnu. Přeprogramuje Vaše podvědomí a zbaví ho omezujících přesvědčení, která Vám brání v dosažení štěstí, lásky, zdraví, prosperity a hojnosti.

Absolvování tohoto semináře je podmínkou pro účast na téměř všech ostatních seminářích techniky ThetaHealing®. Srdce výcviku zde tvoří osvojení technik, jež Vám umožní změnit životní vzorce udržující základní, genetická, historická a duševní přesvědčení, která jsme si sami vytvořili nebo jsme je získali zvenčí.

Na tomto semináři se otevřou Vaše čakry a centra intuice a spojíte se s božskou energií Zdroje, abyste mohli praktikovat čtení a léčení. Provedeme Vás hlubokou meditací ve stavu théta pro zklidnění mysli a otevření přístupu k Vašemu podvědomí. Naučíte se také, jak se spojit se svými strážnými anděly, jak číst svoji budoucnost, aktivovat neaktivní složky své DNA a rovněž techniku zhmotňování za pomoci energie Zdroje.

Provede Vás: ARRAMEIA AURAIRE ARAISS

 
82876445_2579714028793806_3254336534526033920_o

18.3. (18,30-21,00)

TANTRAJÓGA PRO 7 ČAKER

Cesta čaker. Jemná tantrická hatha jóga s energií čaker inspirovaná uvolňujícími technikami kontinuum movement.
Čakry jsou vlastně patra našeho vědomí. Tantrajóga nás vede na cesta pod povrch věcí i sebe sama. Jemně skrze tělo a vědomí v něm. Praxe jógy se bude prolínat dalšími relaxačními technikami, které nás vedou k naší esenci. Můžete se těšit na čas strávený sami se sebou. Tolik jej potřebujeme v dnešním rychlém světě. Chvilky zastavení, poznávání svého vnitřního univerza. Jóga není ve své esenci o komplikovaných pozicích, ale znamená propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem. Pohlazení pro nervový systém, které se učíme dát sami sobě.

Jemná praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. Uvolnění. Celistvost. Uvědomění kvalit jednotlivých pater (čaker) i (od)pouštění toho, co nám již neslouží skrz jemnou práci s tělem za použití technik z jógy, vedených meditací, inspirace z kontinuum movement, i dalších forem práce s tělem a myslí. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí – sami se sebou a tím i ve vztahu k druhým. Závěrem si vždy pro ještě hlubší uvolnění těla i mysli užijete oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra.

Vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Pro ženy i muže.

PROVEDE VÁS DÁŠA VOLFOVÁ
 
Andrea_Bajnokova_4320

27.3. (18,30-20,00)

GONGOVÁ LÁZEŇ

Vibrace gongu zpomalují naši přetíženou mysl, během několika vteřin se z bdělého stavu dostaneme do stavu hluboké meditace, aniž bychom museli cokoli dělat, stačí se pouze vleže na zádech (nebo jakékoli jiné pohodlné pozici) úplně uvolnit. Gong podpoří uvolnění těla i mysli na nejhlubší úrovni, vytvoří se neutrální prostor hlubokého míru a klidu, a tak se může spustit proces sebe léčení. Vibrace gongu jsou hojivé pro celé tělo, především pro nervový systém, a účinně regenerují buňky prakticky všech částí těla.

Gongovou lázni vás prevedú Andrea Bajnoková a Hana Žaloudková.

 

CHCETE DOSTÁVAT MOTEELÍ POZVÁNKY NA INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ?

Nechejte nám na sebe email.