UA-135902927-1 Semináře a jiná setkání – Moteel

Semináře a jiná setkání

IET III

víkend 30.-31.3.

INTEGROVANÁ ENERGETICKÁ TERAPIE III

IET® je vysoce účinná a zároveň šetrná a jemná forma energetického léčení. Využívá nejvyšších vibrací andělské léčivé energie, která podporuje přirozené sebe-uzdravující schopnosti našeho fyzického těla i jemnohmotných energetických těl.

Doprovázet Vás bude KATKA KAŠOVÁ
Maruška Hledíková

sobota 6.4. (10-13)

JARNÍ DETOX, v hlavní roli: JÁTRA a ŽLUČNÍK

Jarní detoxikační workshop obsáhne teorii očisty a její důležitost, důkladnou fyziologii jater a žlučníku, jakožto dvou hlavních čistících orgánů člověka. Dále napoví, jaká strava je v tomto období nejvhodnější, a to v i rámci jednotlivců, prozradí, jaké jsou příznaky oslabení těchto dvou orgánů, a jak s nimi pracovat. Odpoví na otázky psychoemočního působení na játra i žlučník v rámci jógy, jógové terapie a ajurvédy.

V praktické části workshopu proběhne jógová lekce se zaměřením na střed těla, tedy hutná jógová ásanová a pránájámová praxe středně náročného založení, bude spadat k elementu ohně. Obsahově a formálně bude hodina zasahovat do anatomické krajiny solaru plexu, dynamice, prostorovosti těla, síly a vnímání svalů a jejich tepla v pohybu, šíření horkosti, pozornost k putování dechu v těle a odstranění nánosů v mnoha podobách.

Doprovázet Vás bude MARUŠKA HLEDÍKOVÁ
 
fruit-3247447_1920

pátek 17.4. a 17.5. (vždy 18,30-21,30)

KAKAOVÁ TERAPIE

Přijďte se ponořit do kakaových vibrasfér, uklidnit svou mysl, uvolnit své tělo, poznat sám sebe a prožít kakao ve spojení se šamanským bubnem.

Zahajíme večer vědomým popíjením rituálně připraveného kakaa, do kterého si každý vloží svůj záměr. Pokračovat budeme meditacemi vleže i v pohybu, s bubnem i bez.

Doprovázet Vás bude ELIZABETH FAROOQUI